Atrakcje

Nurkowanie

Jesteś fanem nurkowania i marzysz o rozpoczęciu niesamowitej przygody, jaką niewątpliwie jest nurkowanie? Zajrzyj do bazy nurkowej Narie Scuba Club w Kretowinach.

Pod okiem doświadczonych instruktorów nauczysz się bezpiecznie, sprawnie i odpowiedzialnie nurkować. Jesteśmy przekonani, że i Ty dołączysz do grona „zapaleńców nurkowych”. Baza jest w pełni wyposażona w nowy, profesjonalny, bezpieczny i regularnie serwisowany sprzęt nurkowy. Posiada nowo wybudowaną wiatę przystosowaną dla gości jak również wysokiej klasy sprężarkę oraz bank powietrza.

Plaża

W bezpośrednim sąsiedztwie Domu letniskowego "WIKING" znajduje się plaża z dużym drewnianym pomostem, dla miłośników opalania i kąpieli.

Wędkarstwo

Wędkarze mają możliwość wypożyczenia łodzi wędkarskich. Pogłowie ryb można uznać za urozmaicone, z przewagą płoci, leszcza, okonia, szczupaka i węgorza. Występuje też wspomniana sielawa, sieja (tej już dawno nie widziałem) i miętus.

Żeglarstwo

Przy pomoście można cumować żaglówki. Doskonałe warunki znajdą tutaj także uprawiający windsurfing.

Gastronomia

W okolicy można pożywić się w wielu punktach gastronomicznych znajdujących się w promieniu kilkudziesięciu metrów od Wikinga. Wieczorem na terenie przed domem letniskowym, nad jeziorem, możemy wypocząć przy grilu lub ognisku.

Ośrodek Wczasowy KRETOWINY
Gmina Morąg
Jezioro NARIE, woj. warmińsko - mazurskie
tel: 0-602 796 123
e-mail: wikingkretowiny@wp.pl