Wiking

Regulamin pobytu w ośrodku wczasowym Wiking

Postanowienia ogólne

1. Doba trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu, do godz. 10.00 w dniu wyjazdu
2. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych zameldowanych Gości naszej kwatery.
3. Skrócenie pobytu z przyczyn od nas niezależnych, nie skutkuje zwrotem należności, za niewykorzystany okres pobytu.

Zasady korzystania z kwatery

1. W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju, stajecie się gospodarzami tego pokoju. Prosimy o zachowanie porządku i czystości zarówno w pokoju jak i aneksie kuchennym, łazience oraz salonie, a także w otoczeniu budynku oraz na całym terenie kwatery.
2. W obiekcie obowiązuje zachowanie ciszy od godz. 22.00 do godz.6.00 dnia następnego.
3. Nie wolno przenosić mebli pomiędzy pomieszczeniami, ani wynosić wyposażenia kwatery, a w szczególności sztućców, talerzy, szklanek.
4. Goście zobowiązani są do utrzymania porządku w pokojach w trakcie pobytu oraz wynoszenia śmieci i odpadów.
5. Goście chcący przygotować posiłek w własnym zakresie, korzystać powinni z wyznaczonego do tego celu aneksu kuchennego. Po przygotowanym posiłku, należy pozostawić po sobie należyty ład i porządek.
6. Zachowanie gości i osób korzystających z usług obiektu, nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Zastrzegamy możliwość odmówienia dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę. Bez zwrotu kosztów, za niewykorzystany pobyt.
7. Korzystający ze sprzętu wodnego typu łódka, rowerek wodny, należy pozostawić go czystym i nie uszkodzonym.
8. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Rodzice/Opiekunowie ponoszą całkowitą odpowiedzialność za bezpieczeństwo pozostających pod ich opieką dzieci

Odpowiedzialność za mienie

1. Goście są zobowiązani do samodzielnego zabezpieczenia swojego mienia przed kradzieżą podczas wynajmu kwatery poprzez dokładne zamykanie drzwi i okien podczas nieobecności. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości w tym pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności lub innych przedmiotów, które zaginęły w czasie pobytu.
2. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy lub z winy odwiedzających ich osób.
3. Przedmioty pozostawione przez wyjeżdżającego gościa będą przechowywane przez okres 1 miesiąca. Nie dotyczy to przedmiotów osobistego użytku.
4. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie. Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wskazanych.
5. W przypadku zgubienia klucza gość zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 50zł.
6. Dopuszczamy pobyt ze zwierzętami, po wcześniejszym uzgodnieniu z Właścicielami.


Akceptacja Regulaminu

1. Niniejszy Regulamin zostaje udostępniony na stronie internetowej Obiektu www.wikingmazury.pl, jest dostępny w recepcji i pokojach.
2. Dokonanie rezerwacji na pobyt w obiekcie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Wyjątkowe promocje!

Wyobraź sobie wakacje na Mazurach, otoczone naturą i spokojem. Teraz Twoje marzenie może się spełnić! Nasze piękne domki letniskowe i pokoje zapewnią Ci wygodę i relaks. Nie trać czasu! Zarezerwuj już teraz i ciesz się niezapomnianymi chwilami na Mazurach!